Kdo jsme

Jsme česká soukromá společnost. Zabýváme se realizací výstražných a varovných systémů, kamerových systémů, bezdrátových spojů, zpracováním digitálních povodňových plánů, komplexním poradenstvím v oblasti získávání dotací ze zdrojů EU i ČR, dodávkami, instalaci a servisem technologických systémů budov a poskytováním montážních a servisních služeb pro datové a telekomunikační sítě.

Co je naším cílem

Kvalita služeb, jejich vysoká profesionalita a komfort je prvořadou, zdaleka ne však jedinou metou našeho snažení. Skutečně kvalitní služby musí klientům nabídnout vstřícnost, osobní přístup, partnerství. Ve spleti technologií nechceme zapomenout na lidskou tvář. To je náš cíl.

Co nabízíme

Městům a obcím nabízíme kompletní realizaci obecního rozhlasu, vybudování a servis kamerového systému, zpracování digitálního povodňového plánu a komplexní poradenství v oblasti získávání dotací ze zdrojů EU i ČR.

Pro firmy a občany zajistíme výstavbu bezdrátových spojů, dodávku, instalaci a servis technologických systémů budov.

Telekomunikačním operátorům a systémovým integrátorům nabízíme montážní a servisní kapacity pro jejich datové a telekomunikační sítě.